Otomatik panjur sistemleri


Otomatik panjur sistemleri, hem mekanlarınıza görsel değer katar, hem de mevsimsel etkilerden ve hırsızlardan korurlar. Alüminyum panjur yapısı itibarı ile hem hafif hem sağlam hem de zengin renk seçeneğine sahiptir. Alüminyum panjur en estetik otomatik kapı-pencere sistemidir.Alüminyum panjur profiller değişik tiplerde olup 15 farklı renk seçeneğine sahiptir. Yapılarınızın değerini artırır hem de mevsimsel ve diğer dış etkenlerden koruma sağlayabilirsiniz. Alüminyum otomatik panjur, redüktörlü motor seçeneği ile elektrik kesintilerinde manuel açılabilme özelliğine sahiptir.

Panjur mekanizmalarina teknolojik girisimlerin getirdigi en büyük yenilik motorlu panjur sistemidir. Bu amaçla üretilen tüp motorlar ve buna bagli kontrol ünitelerinin panjur kullanicilarina sagladigi konfor, çagimizin akilli binalarinin insan hayatini ne kadar kolaylastirdigini açikça ortaya koymaktadir.

Bütçenize uygun, otomatik panjur gereksinimlerinizi karşılayacak ürün çeşitliliği ile hizmetinizdeyiz. Gerekli keşif ve projelendirmeden sonra en uygun ve en profesyonel çözümler üretiyoruz. Detaylı bilgi için Bizi Arayın.

Tarafımızca montajı ve satış işlemi, gerçekleştirilmiş olan ya da olmayan tüm servis - tamir - bakım ve arıza gibi durumlarda firmamızdan destek talep edebilirsiniz.